Italská slovíčka
slovní zásoba

Italská slovíčka

Jistě budete souhlasit, že široká znalost italské slovní zásoby je základním stavebním kamenem k úspěšnému porozumění a dorozumění se nejen v italském jazyce. K procvičování slovíček můžete využít následující cvičení, které vám pomůže zábavnou, rychlou a především efektivní formou osvojit si nejpoužívanější italská slovíčka.

Tato jedinečná metoda učení se slovíček je určená jak pro naprosté začátečníky, tak i falešné a pokročilé studenty italského jazyka. V našich cvičeních máte šanci osvojit si základní a pokročilou pasivní i aktivní italskou slovní zásobu. Procvičovat můžete svou všeobecnou slovní zásobu, kde na vás čekají slovíčka i krátké fráze z nejrůznějších odvětví, nebo se můžete zaměřit pouze na slovíčka z jedné oblasti, která najdete rozdělená do tematických skupin, např. rodina, krátká konverzace, hobby, práce/škola, ale třeba i barvy, dny v týdnu a měsíce, číslovky atd.

Neváhejte s vyzkoušením našeho trenažéru slovíček a začněte se učit a procvičovat slovní zásobu v italštině ještě dnes! Dokážeme vám, že učení může být zábava!